پارس وندار ( فرزند نوظهور جامعه وبلاگ نویسان سراسر کشور عزیزمان ایران )

شکر و سپاس ایزد منان را که محبتش هستی بخش روح و جان آدمی و جهانی بود که موجود است

بی بهانه خرسندم

از اینکه فعالیت حوزه مجازی دفاتر به لطف و همت همکاران ثمر بخش بود و در حال حاضر در قالب یک پایگاه مستقل ( سایت وزین پارس وندار ) به ثمر نشست و امید است که این گام نخستی در پیمودن مسیری متعالی جهت دست یابی به اموری مدون و با ثبات و در عین حال انعطاف پذبر باشد که نهایتا به برقراری و شفاف سازی بیشتر در زمینه های مرتبط اعم از اجتماعی منجر خواهد شد

زحمت برگزاری پنجمین همایش وبلاگ نویسان حوزه دفاتر اسناد رسمی را همکاران ارجمند مستقر در پایتخت متقبل شده بودند

و باز بی بهانه خرسندم و این بی بهانه خرسندی خود عالمی دارد که کلام قوت توصیف ندارد

دیدار اساتید و همکاران ارجمند از جمله جناب طباطبائی ، جمشیدی ، صادقیان ، عطاریفر ، کریمی ، اخوان ، عادلی ، وحیدی ، سهرابی ، نجاتی ، یاوری ، فرهادی ، امینی ، فریدنی ، رستگار،ساداتی ، شکوهی ، اشافی ، احمدی ،حاجی زاده ، رسولی ، هر دوی آقایان سلیمی ، میروکیلی ، حبیبی ، اشافی، روضاتی ، نجاتی و دیگران همکاران گرانقدر

و چقدر جای عمو جلالی خالی بود و بسی دلتنگ دیدارش بودم

و با تمام وجود غمگینم. جویای حالش شدم و همکاران از کسالت ایشان خبر دادند و عرق شرم از جبهه ام جاری شد و مغمون از اینکه در این مدت از استاد خود بی خبر بودم و خجل از اینکه چگونه غفلت خود را در این میان توجیه کنم و همچنان دل نگران حالشان هستم و خجل از دیدارشان!

نهایتا بیانیه پایانی پنجمین همایش سراسری وبلاگ نویسان دفاتر اسناد رسمی خدمت همکاران به شرح ذیل صورت پذیرفت:

  • جامعه مجازی خود را ملزم می داند فعالیت خود در این عرصه را در راستای تقویت و اعتلای شأن و منزلت جایگاه دفاتر اسناد رسمی و روابط جامعه سردفتری کشور با مردم و مسئولین و مخاطبین شفاف سازی نماید.
  •  نظر به اینکه فضای مجازی در منظر و مرعای عموم مردم ایران و جهان است ، لذا وبلاگ نویسان حوزه دفاتر اسناد رسمی خود را ملزم می دانند عنایتاَ به منشور اخلاقی وبلاگ نویسان از انتشار هر گونه نظر و کامنت هایی که حاوی اهانت و توهین به اشخاص باشد ، اکیدا" خودداری نماید.
  • صرفنظر از ورود به مباحث مرتبط با مبانی حقوقی و قانونی سامانه ثبت الکترونیکی ، موسوم به ثبت آنی ، جامعه مجازی سردفتران و دفتریاران کشور ضمن استقبال از هر طرح و پروژه الکترونیکی قانونی که موجبات شفاف سازی و تسهیل و تسریع امور جاری و با حفظ حق اعلام ایرادات و نواقص اجرایی و فنی و حقوقی ، آمادگی خود را جهت ارائه هرگونه نقطه نظر در راستای رفع معایب و مشکلات همکاران در به کار گیری سامانه اعلام می دارد.
  • با توجه به رونمایی سایت جامعه مجازی ، شورای سیاستگذاری جهت ارائه و اعلام راهکارهای فنی و اجرایی آن تشکیل و مقرر گردید هر چه سریعتر نسبت به راه اندازی سایت اقدام نماید و آقایان عادلی ، طباطبایی ، خادمی ، عطاریفر ، ساداتی ، جمشیدی ، امینی به عنوان اعضای شورا تعیین گردیدند.
  • جهت اصلاح قانون دفاتر اسناد رسمی در کانون و سایر مراجع مقرر شد آقایان خادمی ، امینی ، یاوری ، شعبانی با جمع آوری نظرات همکاران در این امر مهم مشارکت نمایند.
  •  با توجه به بحث فن آوری و ایجاد سرور اختصاصی ، مقرر گردید گروه فنی متشکل از آقایان روضاتی ، صادقیان و حاجی زاده و اشافی با ارائه طرح فنی و توجیهی مراتب را به آقای جمشیدی اعلام ، تا پس از هماهنگی با همکاران ، تصمیمات لازم اتخاذ گردد.
/ 7 نظر / 59 بازدید
فرزان اشافی

امین عزیزم من هم از آشنایی شما همکار گرامی به شدت مسرور و خرسند شدم ، امیدوارم در تمام مراحل زندگی پانیده و پیروز باشید.

امیر محبوب

با سلام و احترام وبلاگ ذیل جهت اطلاع از آخرین تغییرات سامانه ثبت الکترونیک اسناد و اخذ توضیحات مربوط به ثبت آنی به محضر آن برادر بزرگوارم معرفی می گردد تا بنحو مقتضی اطلاع رسانی فرمایند . http://esabt.blogfa.com

امینی

سلام دوست و همکار عزیز . برای بنده هم سعادتی بود دیدار مجدد شما . در اصفهان نیز جایتان خالی بود . در این نشست نیز از دیدار شما بسیرا خرسند شدم . به امید دیدار در نشست های آتی .

شکوهی 18 مهاباد

با سلام و عرض ادب دوست من هر کجا محبت باشد خدا هم هست ، هر اتفاقی چه کوچک چه بزرگ وسبله ایست برای آنکه خدا با ما حرف بزند ودست آخر هنر زندگی دریافت این پیامهاست ، پس بر ماست که برای تقویت عزت نفس خود با تعمق در ژرفای وجود از دنیای پیچیده درون خود آگاه شویم .به کاستی هایمان پی ببریم جهت گیری هایمان را در قبال رخدادهای مهم و شرایط گوناگون بشناسیم و به فکر اصلاحشان باشیم و به واسطه حضور در بین عزیزان هم کیش و هم حرفه وبا کمک حرمت نفس و ارزشی که برای جمع و خودمان قائل هستیم حق انتخابمان را در برابر حوادث غیر متقریه که هم اینک بر سر دفاتر نازل گشته چند برابر نموده و ارتباطمان را با دیگر همفکران و همکاران هنر مند و دل سوخته به نحو چشمگیری بهبود بخشیم .

صولت یاوری

باسلام برهمکاربسیارعزیزخوزستانی دیدارهمکاران ازجمله جنابعالی برای بنده بسیارموجب خوشحالی بود.ومنتظرم خانم فرهادی درشیان نامه 7 ازشب آخرشیان که بنده وشما ودیگردوستان وحناب میرزابنویس ومیروکیلی و...درکنارجناب جمشیدی ازکلوچه های بی نظیر دزفول که شما زحمت کشیده بودید،به دندان می گرفتیم .برایمان بنویسد. متاسفانه آن شب بنده ناگزیرشدم شب رادرشیان نمانم وبه منزل اقارب بروم وبجزهمان یک ساعت ،فرصت دیداردوستان درشیان فراهم نشد بااین وصف دوروز بسیاردل انگیزرادرکناردوستان گذراندم .

صادق علوانی دفتریار314 اهواز

با سلام خدمت تمامی همکاران دفتریار سراسر کشور میرساند که آقایان محترم در کانون سردفتران و دفتریاران خواستار حذف اسم دفتریاران و نمایندگان سازمان ثبت اسناد و املاک مستقر در دفتراسناد رسمی هستند و آن را به معاون سردفتر تبدیل که حقوق آن را معین هم ننموده اند از تمامی همکاران محترم انتظار میرود که هر چه سریعتر نسبت به این امر واکنش خود را نشان دهند09167778403

تکنولوژی افق

باعرض سلام و خسته نباشید و باتشکر از وبلاگ بسیارخوبتان. تکنولوژی افق نماینده دوربین مداربسته سامسونگ،انواع باتری و یوپی اس،تجهیزات شبکه و نمایندگی انحصاری نرم افزار Nuuo درکشور میباشد. بامراجعه به سایت مارا از نظرات و پیشنهادات خود بهره مندنمایید.با تشکر www.ofoghtech.ir