امین مردم
( وبلاگ سابق دفترخانه 75 شوش ) 
قالب وبلاگ
لینک دوستان

شکر و سپاس ایزد منان را که محبتش هستی بخش روح و جان آدمی و جهانی بود که موجود است

بی بهانه خرسندم

از اینکه فعالیت حوزه مجازی دفاتر به لطف و همت همکاران ثمر بخش بود و در حال حاضر در قالب یک پایگاه مستقل ( سایت وزین پارس وندار ) به ثمر نشست و امید است که این گام نخستی در پیمودن مسیری متعالی جهت دست یابی به اموری مدون و با ثبات و در عین حال انعطاف پذبر باشد که نهایتا به برقراری و شفاف سازی بیشتر در زمینه های مرتبط اعم از اجتماعی منجر خواهد شد

زحمت برگزاری پنجمین همایش وبلاگ نویسان حوزه دفاتر اسناد رسمی را همکاران ارجمند مستقر در پایتخت متقبل شده بودند

و باز بی بهانه خرسندم و این بی بهانه خرسندی خود عالمی دارد که کلام قوت توصیف ندارد

دیدار اساتید و همکاران ارجمند از جمله جناب طباطبائی ، جمشیدی ، صادقیان ، عطاریفر ، کریمی ، اخوان ، عادلی ، وحیدی ، سهرابی ، نجاتی ، یاوری ، فرهادی ، امینی ، فریدنی ، رستگار،ساداتی ، شکوهی ، اشافی ، احمدی ،حاجی زاده ، رسولی ، هر دوی آقایان سلیمی ، میروکیلی ، حبیبی ، اشافی، روضاتی ، نجاتی و دیگران همکاران گرانقدر

و چقدر جای عمو جلالی خالی بود و بسی دلتنگ دیدارش بودم

و با تمام وجود غمگینم. جویای حالش شدم و همکاران از کسالت ایشان خبر دادند و عرق شرم از جبهه ام جاری شد و مغمون از اینکه در این مدت از استاد خود بی خبر بودم و خجل از اینکه چگونه غفلت خود را در این میان توجیه کنم و همچنان دل نگران حالشان هستم و خجل از دیدارشان!

نهایتا بیانیه پایانی پنجمین همایش سراسری وبلاگ نویسان دفاتر اسناد رسمی خدمت همکاران به شرح ذیل صورت پذیرفت:

  • جامعه مجازی خود را ملزم می داند فعالیت خود در این عرصه را در راستای تقویت و اعتلای شأن و منزلت جایگاه دفاتر اسناد رسمی و روابط جامعه سردفتری کشور با مردم و مسئولین و مخاطبین شفاف سازی نماید.
  •  نظر به اینکه فضای مجازی در منظر و مرعای عموم مردم ایران و جهان است ، لذا وبلاگ نویسان حوزه دفاتر اسناد رسمی خود را ملزم می دانند عنایتاَ به منشور اخلاقی وبلاگ نویسان از انتشار هر گونه نظر و کامنت هایی که حاوی اهانت و توهین به اشخاص باشد ، اکیدا" خودداری نماید.
  • صرفنظر از ورود به مباحث مرتبط با مبانی حقوقی و قانونی سامانه ثبت الکترونیکی ، موسوم به ثبت آنی ، جامعه مجازی سردفتران و دفتریاران کشور ضمن استقبال از هر طرح و پروژه الکترونیکی قانونی که موجبات شفاف سازی و تسهیل و تسریع امور جاری و با حفظ حق اعلام ایرادات و نواقص اجرایی و فنی و حقوقی ، آمادگی خود را جهت ارائه هرگونه نقطه نظر در راستای رفع معایب و مشکلات همکاران در به کار گیری سامانه اعلام می دارد.
  • با توجه به رونمایی سایت جامعه مجازی ، شورای سیاستگذاری جهت ارائه و اعلام راهکارهای فنی و اجرایی آن تشکیل و مقرر گردید هر چه سریعتر نسبت به راه اندازی سایت اقدام نماید و آقایان عادلی ، طباطبایی ، خادمی ، عطاریفر ، ساداتی ، جمشیدی ، امینی به عنوان اعضای شورا تعیین گردیدند.
  • جهت اصلاح قانون دفاتر اسناد رسمی در کانون و سایر مراجع مقرر شد آقایان خادمی ، امینی ، یاوری ، شعبانی با جمع آوری نظرات همکاران در این امر مهم مشارکت نمایند.
  •  با توجه به بحث فن آوری و ایجاد سرور اختصاصی ، مقرر گردید گروه فنی متشکل از آقایان روضاتی ، صادقیان و حاجی زاده و اشافی با ارائه طرح فنی و توجیهی مراتب را به آقای جمشیدی اعلام ، تا پس از هماهنگی با همکاران ، تصمیمات لازم اتخاذ گردد.
[ ۱۳٩٢/۸/۱٥ ] [ ٤:٥۳ ‎ب.ظ ] [ دفتریار امین حاذقی ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

در این فضای مجازی سعی در ایجاد روندی مناسب جهت تعامل و بررسی فضای موجود و کسب و ارائه موارد بهتر در این عرصه بدون هیچگونه جبهه گیری شخصی هستم پیشاپیش دست شما دوست و همکار گرامی را به گرمی فشرده و از نقد و پیشنهادات شما با کمال میل استقبال میکنم امید است که در این قطار همسفری مناسب باشم شایان ذکر است که مدیریت این وبلاگ توسط سردفتر صورت نمی پذیرد پس بدیهی می باشد که مسئولیتی در خصوص مطالب منتشر شده در این وبلاگ متوجه ایشان نمی باشد و بنده متضمن آن می باشم با احترام - مدیریت وبلاگ " دفتریار امین حاذقی "
صفحات دیگر
امکانات وب
سخن روز

اوقات شرعی موزیک