امین مردم
( وبلاگ سابق دفترخانه 75 شوش ) 
قالب وبلاگ
لینک دوستان

به نقل از وبلاگ همکار ارجمند سردفتر جمشیدی بنچاق

به نام خدا 


سردفتر مشهد
چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۴:۲

باسلام خواهشمندم در خصوص پیامکی که امروز به سردفتران مشهد( و احتمالا استانهای خراسان) ارسال شد مطلبی رو در سایت وزین خودتون کار کنین که حاکی از تکذیب حذف دفاتر جاری از رویه کاری دفاتر اسنادرسمی توسط معاون اسناد سازمان ثبت بود!!! مستند این مهم رو هم در آدرس سایتی که در همون پیامک درج کرده بودن آورده بودن:در سایت شرکت صنایع دانش بنیان موعودو در بخش رویدادهای جدید لینکی وجودداره با عنوان "اعلام کتبی عدم حذف دفاتر توسط سازمان ثبت"!! که در اونجا نامه درخواست شرکت مزبور و پاراف معاون امور اسناد سازمان به چشم می خوره. جای تعجب داره ......... .............. ..................!!! ................................................................................!!!!!فعلا با اجرایی شدن ثبت آنی اسناد ، از تحریر دفتر رفع نیاز نمی شود 


جناب آقای دکتر محمد مهدی انجم شعاع ، معاونت محترم امور اسناد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در پاسخ شرکت صنایع دانش بنیان موعود ( فروشنده ی چاپگر دفاتر ) مرقوم فرمودند :

(( فعلا با اجرایی شدن ثبت آنی اسناد ، از تحریر دفتر رفع نیاز نمی شود )) 

[ ۱۳٩٢/٥/٩ ] [ ۸:۱٧ ‎ب.ظ ] [ دفتریار امین حاذقی ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

در این فضای مجازی سعی در ایجاد روندی مناسب جهت تعامل و بررسی فضای موجود و کسب و ارائه موارد بهتر در این عرصه بدون هیچگونه جبهه گیری شخصی هستم پیشاپیش دست شما دوست و همکار گرامی را به گرمی فشرده و از نقد و پیشنهادات شما با کمال میل استقبال میکنم امید است که در این قطار همسفری مناسب باشم شایان ذکر است که مدیریت این وبلاگ توسط سردفتر صورت نمی پذیرد پس بدیهی می باشد که مسئولیتی در خصوص مطالب منتشر شده در این وبلاگ متوجه ایشان نمی باشد و بنده متضمن آن می باشم با احترام - مدیریت وبلاگ " دفتریار امین حاذقی "
صفحات دیگر
امکانات وب
سخن روز

اوقات شرعی موزیک